Romana Mazalová a Šmejdi hosty v České televizi

10. 08. 2015 / Lucie Reichová / Rubrika: Médiím / Přečteno 1 207x

V pátek 7.8.2015 byly hosty v Dobrém ránu na ČT1 Romana Mazalová, doktorandka Katedry psychologie, a režisérka Silvie Dymáková.

Jakožto tvůrkyně unikátního projektu Šmejdi nastínily, jakým směrem se projekt v současnosti ubírá, a diváky také nechaly nahlédnout pod pokličku toho, proč jsou senioři oblíbeným cílem podvodných prodejců a kvůli čemu jsou v tomto případě ohroženou skupinou. Mimo to představily i novou iniciativu ve spolupráci s Policií ČR s názvem Nedáme se.

Celou debatu v několika vstupech můžete sledovat v odkazu: http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10435049455-dobre-rano/415236100071078/obsah/415977-beseda-smejdi

old.psych.upol.cz/verejnosti-a-mediim/romana-mazalova-a-smejdi-hosty-v-ceske-televizi/