V roli čerstvého otce dostalo moje krédo „žít naplno“ zcela nový význam. Řada dřívějších činností ustoupila do pozadí a nahradilo je užaslé pozorování, jak syn roste a začíná poznávat svět kolem sebe. Těšil jsem se, že budu chodit se synem ven a ukazovat mu svět. Zatím jsem mu toho moc neukázal, protože při výpravách ven v kočárku spolehlivě spí :-).

Když vyjde čas, věnuji se tomu, co mě kromě práce bavilo před tím, než se syn narodil. Rád si přečtu román, ať už historický nebo ze současnosti. Vždy dám ale přednost dlouhé knize před krátkou, baví mě přemýšlet o postavách a jak se budou dále vyvíjet. Jak u čtení, tak u práce rád poslouchám hudbu. Jsem fanouškem filmové hudby z dílny Hanse Zimmera a vloni jsme byl i na jeho koncertu v Praze. Snažím se také udržet sportovní aktivity. V zimě se omezily na spinningové kolo, ale v létě zase plánuji běhání a cyklistiku.

I když v následujících letech bude příležitostí méně, jsem stále rád za každou možnost poznávat cizí země. Kromě různých zemí v Evropě jsem se zatím podíval do Thajska, USA, Izraele, Egypta, Hondurasu a na Trinidat.

 

[qrcode alt="Skenovat QR kód" size=330 class="" credit=FALSE shadow=true]

QR kód aktuální stránky:
old.psych.upol.cz/volby-do-as-2017/martin-seitl/neformalne/

Vaše zpráva *

jméno a příjmení *

Ochrana proti spamu *
captcha

e-mail *

Napsat vedoucímu katedry »