O České asociaci studentů psychologie (ČASP) jsem se dozvěděla ihned po nástupu na vysokou školu. Nejdříve jsem se v rámci ČASP zapojila pouze jako dobrovolník v rámci projektu SPOLU, kdy jsem dojížděla do psychiatrické nemocnice v Kroměříži, kde jsem docházela na dětské oddělení.

Na konci prvního ročníku jsem se přihlásila do výběrového řízení na koordinátora kurzů v Olomouci a tím začala má „kariéra“ v ČASP. Koordinátorství mi dalo mnoho zkušeností, které do dnes uplatňuji.

V roce 2016 se v Olomouci konala XIII. Celostátní konference ČASP, což byla obrovská příležitost pro získání nových dovedností a seznámení se s novými lidmi. Podařilo se mi opět uspět ve výběrovém řízení a stala jsem se vedoucí programového týmu. Ačkoliv organizace takto významné události je velmi náročná, vždy jsem byla vděčná za možnost být součástí příprav. Konference mne velmi posunula v mých dovednostech a schopnostech. V mnoha ohledech jsem překonala sama sebe, naučila se vést tým lidí, přijímat výzvy a hlavně jsem díky ní potkala mnoho inspirativních lidí, nejen z řad studentů, ale také z řad odborníků.

Díky lidem, které jsem v ČASPě poznala, jsem zjistila, že je asociace místem, kde se člověk může rozvíjet, vzdělávat, vytvářet nová přátelství, ale i profesní příležitosti.

Moje cesta v ČASP nabrala nečekaný směr a dnes stojím v jejím čele jako prezidentka a nesmírně si vážím všech lidí, kteří mě v této cestě podpořili a podporují, protože vím, že je důležité mít kolem sebe skvělý tým spolupracovníků a přátel.

[qrcode alt="Skenovat QR kód" size=330 class="" credit=FALSE shadow=true]

QR kód aktuální stránky:
old.psych.upol.cz/volby-do-as-2017/tereza-bydzovska/ja-a-casp/

Vaše zpráva *

jméno a příjmení *

Ochrana proti spamu *
captcha

e-mail *

Napsat vedoucímu katedry »