Narodil jsem se v roce 1980 v Bratislavě. Po maturitě na bratislavském gymnáziu jsem úspěšně složil přijímací zkoušky na vysokou školu a stal jsem se tak studentem Univerzity Palackého. Oboru, který jsem vystudoval (psychologii), se stále věnuji a to jednak v roli vedoucího katedry psychologie, ale také jako dopravní psycholog. V popředí mého zájmu je dopravní bezpečnost, zejména zranitelných účastníků dopravy, jako jsou chodci, děti nebo starší občané. Jsem zastáncem vize nula, tedy přesvědčení, že každé úmrtí v dopravě je zbytečné.

Ve volném čase rád sportuji. Nejvíce se věnuji běhu, ve kterém se momentálně připravuji na svůj 3. maraton. Doma žiji s manželkou Lenkou a dětmi Ester, Kubou a Eliášem (a kočkou, která se jmenuje Kočka).