i-Lab

Inovační laboratoř i-Lab

Místo, kde vznikají nové nápady. Spolupráce, inspirace, kreativita. Žádné dlouhé sezení za stolem a vztah přednášející – posluchač. Místo pro spojení všech členů skupiny, to je i-Lab. A je i u nás a jsme na něj pyšní. Přijďte se podívat a vyzkoušet i vy.

Zajímá vás více? Podívejte se na propagační video i-Lab, přečtěte si článek v Žurnálu a nebo se prostě podívejte na vše hezky pohromadě.

Název projektu: Inovační laboratoře v rozvoji kompetencí učitelů speciální pedagogiky a osob se specifickými vzdělávacími potřebami (i-Lab)

Garant tématu: PhDr. Matúš Šucha, PhD.

Spoluřešitelé: PhDr. Jan Šmahaj Ph.D., Mgr. et Mgr. Martin Zielina Ph.D., Mgr. Zuzana Sedláčková Ph.D.

Anotace:
Realizace výzkumu Organizační a vzdělávací potřeby učitelů pro osoby s postižením. Cílem projektu je výměna zkušeností a dobré praxe při organizaci vzdělávacího procesu s použitím nových vzdělávacích metod, které jsou dostupné při využívání tzv. Inovačních laboratoří ve výuce odborných a specializovaných předmětů. Cíle dosáhneme díky prezentování možnosti i-Labu ve vzdělávacím procesu, vývoj scénáře použití Inovační laboratoře ve vzdělávacím procesu, implementací i-Labu do praktické výuky učitelů speciální pedagogiky a osob se specifickými výukovými potřebami.

 

Realizace projektu v rámci programu „Erasmus+“
Výzva KA2 – Spolupráce na inovaci a výměně dobré praxe,
Strategické partnerství pro odborný a vzdělávací výcvik

 

Číslo projektu: 2014-1-PL01-KA202-003428
Délka projektu: 1. 9. 2014 – 31. 8. 2017

[qrcode alt="Skenovat QR kód" size=330 class="" credit=FALSE shadow=true]

QR kód aktuální stránky:
old.psych.upol.cz/vyzkum/rozvojove-projekty/i-lab/

Vaše zpráva *

jméno a příjmení *

Ochrana proti spamu *
captcha

e-mail *

Napsat vedoucímu katedry »