Vážení studenti,

představuji se Vám jako kandidátka pro volby do Akademického senátu FF UP v Olomouci.

Rozhodla jsem se kandidovat do Akademického senátu FF UP, jelikož věřím, že jsou to právě mladí lidé, kdo má spoustu nových idejí a možností ovlivnit dění kolem sebe, pokud mají sílu a chuť na věcech pracovat. Myslím si, že role studentů v senátu je velmi důležitá, protože jsme to i my, studenti, kterých se dění na univerzitě týká a ovlivňuje náš každodenní život. I proto jsem se rozhodla, že vstoupím do Akademického senátu a budu zde reprezentovat nápady a hlasy nás, mladých studentů. Vězte, že já osobně mám velkou chuť měnit věci k lepšímu a pevně věřím, že díky Vašim hlasům, získám i potřebnou sílu a budu se moci zasadit o zlepšení fungování naší katedry.

Aktuální profil

Aktuálně studuji ve 3. ročníku prezenčního bakalářského studia na Katedře psychologie FF UP. Studovat psychologii je mým splněným přáním, a čím díle ji studuji, tím více jsem si jistá, že to bylo správné rozhodnutí. Je pro mě velmi důležité získávat zkušenosti z praxe, proto mimo školu pracuji jako lektor primární prevence na základních školách v Magdaléně o.p.s., kde se snažím předcházet výskytu sociálně patologických jevů u žáků základních škol. V současné době se také připravuji se na práci konzultanta na telefonické lince Bílého kruhu bezpečí, z. s. , který bezplatně pomáhá obětem trestných činů.

V neposlední řadě jsem prezidentkou České asociace studentů psychologie, kterou v tomto roce vedu k inovativním změnám a růstu. Naše asociace se zasazuje o sbližování a vzdělávání studentů psychologie. Organizujeme společenské i odborné akce na 5 katedrách v ČR. Mým úkolem je zajistit efektivní fungování a zároveň přátelské prostředí, ve kterém se studenti cítí bezpečně. V jejím čele se snažím především o navázání nových spoluprací a zavedení nových dobrovolnických projektů, ve kterých se studenti mohou angažovat.

Věřím, že své nadšení a nápady budu moci uplatnit i v Akademickém senátu FF UP.

 

[qrcode alt="Skenovat QR kód" size=330 class="" credit=FALSE shadow=true]

QR kód aktuální stránky:
old.psych.upol.cz/volby-do-as-2017/tereza-bydzovska/

Vaše zpráva *

jméno a příjmení *

Ochrana proti spamu *
captcha

e-mail *

Napsat vedoucímu katedry »