Absolventi

Absolventské setkání Katedry psychologie 2018

Vážení absolventi,

přijměte pozvání na letošní setkání absolventů Univerzity Palackého. Program  připravený přímo na Katedře Psychologie proběhne 8.9.2018 v době 14.00 – 16.30 s možností pokračovat následně v přilehlých restauracích.

Jsou pro vás přichystány ukázky našich laboratoří, demonstrace psychofyziologie a virtuální reality i publikace Vašich kolegů a vyučujících. Přijďte se setkat a pobýt. Informace k celouniverzitnímu setkání absolventů zde:

Za organizační tým

Mgr. Martina Friedlová

martina.friedlova@upol.cz

Novinky z katedry

Vážení absolventi,

připravili jsme pro vás další dopis, ve kterém najdete četné novinky z dění na katedře. Zároveň vám přejeme příjemné prožití vánočních svátků a vše nejlepší v dalším roce.

PF_cz-1-page-001

Pozvánka na ples Katedry psychologie

Vážení absolventi,

rádi bychom Vás co nejsrdečněji pozvali na ples Katedry psychologie, který se uskuteční ve středu 11. března v U-klubu Olomouc. Slavnostní zahájení proběhne ve 20 hodin.

Opět se můžete těšit na bohatý program a příjemnou zábavu. K tanci nám zahraje kapela Syrinx. Vstupenky budou k dostání na vrátnici katedry za 150 Kč, případně na místě za 200 Kč.

Přijďte si spolu s námi užít plno radosti a veselí velkolepých 50. let!

Za organizační tým

Bc. Kateřina Palová

ples-KP

Setkání absolventů Katedry psychologie FF UP

V pátek 12. 9. 2014 v 19:00 proběhlo v rámci Psychologických dnů první setkání absolventů Katedry psychologie FF UP. Všem zúčastněným děkujeme za příjemné setkání a milé ohlasy a budeme se těšit znovu na viděnou.

P1010333 P1010336

Možnost spolupráce

Chtěli bychom vám také nabídnout možnost spolupráce s vaší alma mater. Na katedře psychologie v posledních letech vznikly četné odborné publikace, doporučené postupy a manuály, které vám rádi dáme k dispozici. Stejně tak uvítáme všechny návrhy zapojit se do výuky současných studentů, umožnit těmto studentům praxi na vašich pracovištích atd. Pokud máte nápad, jak se opět zapojit do dění na katedře, kontaktujte nás na adrese kristyna.hosakova@upol.cz.

Celouniverzitní portál Absolvent

Na tomto odkazu najdete aktuální informace o dění na Univerzitě Palackého a také výhodách Karty absolventa UP.

Kontakty

Kontaktní osobou pro absolventy je PhDr. Kristýna Hosáková: kristyna.hosakova@upol.cz

old.psych.upol.cz/o-nas/absolventi/