Ph.D. studium

Katedra psychologie FF UP v Olomouci dlouhodobě realizuje doktorské studijní programy (dále i DSP) v oborech Klinická psychologie a Pedagogická psychologie. Oba obory mají v současné době platnou akreditaci. V rámci projektů VZKAS a UPDOC navíc prošly inovacemi, které přispěly k jejich modernizaci a zkvalitnění.

Garantem DSP na Katedře psychologie a předsedkyní oborové rady Klinické psychologie je doc. PhDr. Irena Sobotková, CSc. Předsedou oborové rady Pedagogické psychologie je prof. PhDr. Panajotis Cakirpaloglu, Dr.Sc.

V roce 2015 získala Katedra psychologie Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci akreditaci pro realizaci doktorských studijních programů v oborech klinická a pedagogická psychologie také v anglickém jazyce.

Katedra psychologie poskytuje kvalitní a moderní studijní Ph.D. program. A to jak v prezenční, tak kombinované formě. Naši absolventi jsou připraveni na budoucí vědecko-výzkumnou, i aplikovanou expertní činnost v psychologické praxi. A stávají se vyhledávanými specialisty svých oborů.

Chci se o Ph.D. dozvědět více, nejčastější otázky o Ph.D.

Přemýšlím o Ph.D. studiu. Co mám udělat?

[qrcode alt="Skenovat QR kód" size=330 class="" credit=FALSE shadow=true]

QR kód aktuální stránky:
old.psych.upol.cz/studium/c-phd-studium/

Vaše zpráva *

jméno a příjmení *

Ochrana proti spamu *
captcha

e-mail *

Napsat vedoucímu katedry »