Pracovní nabídka – docent nebo odborný asistent na České zemědělské univerzitě v Praze

08. 04. 2019 / Jan Švec / Rubrika: Pracovní nabídky / Přečteno 640x

Rektor České zemědělské univerzity v Praze a ředitel Institutu vzdělávání a poradenství vypisují výběrové řízení na obsazení místa:
Docent nebo odborný asistent na katedru profesního a personálního rozvoje pro obor psychologie.

Požadavky:

• Magisterské vzdělání v oboru psychologie, dále: docent – řádné habilitační řízení v oboru psychologie, odborný asistent – ukončené doktorské studium v oboru psychologie (vědecká hodnost Ph.D. nebo CSc.).
  • Jazyková vybavenost (preferována je znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni).
  • Předpoklady pro pedagogickou činnost.
  • Schopnost aktivní samostatné vědecké a publikační činnosti.
  • Smysl pro odpovědný přístup k práci, kreativita, morální a občanská bezúhonnost.
  • Požadovány jsou zkušenosti s výukou na vysoké škole.
  • Praxe ve výzkumu a zahraniční zkušenosti jsou výhodou.

Nástup možný dle vzájemné dohody. Pracovní úvazek dle vzájemné dohody.

K přihlášení do výběrového řízení je nutné zaslat:

1. Vyplněnou přihlášku do výběrového řízení, která je k dispozici v záložce „Pro uchazeče.“ (Nutné!)
  2. Strukturovaný životopis.
  3. Přehled publikační činnosti.
  4. Kopie dokladů o ukončeném vzdělání, vědecko-pedagogických titulech, vědeckých hodnostech a akademických titulech.

Všechny dokumenty zašlete na adresu: ČZU Praha, OŘLZ – pers. oddělení, Kamýcká 129, 165 00 Praha-Suchdol.
Přihlášky budou přijímány do 12.5.2019.

Zaměstnavatel si vyhrazuje právo nepřijmout žádného z uchazečů.

Podrobné informace o nabídce naleznete ZDE.

old.psych.upol.cz/pracovni-nabidky/pracovni-nabidka-docent-nebo-odborny-asistent-na-ceske-zemedelske-univerzite-v-praze/