Katedra usiluje o spolupráci se svými absolventy

12. 06. 2014 / Zuzana Vávrová / Rubrika: Médiím / Přečteno 1 784x

Katedra usiluje o spolupráci se svými absolventy

Milí absolventi Katedry psychologie FF UP, věnujte prosím pozornost následujícím řádkům.

Jak víte, je pro nás z více důvodů důležité být se svými absolventy v kontaktu. I proto jsme navázali spolupráci s portálem Absolventi UP. Na tomto odkazu (https://www.absolventi.upol.cz/) je možné se zaregistrovat a přidat se tak do příslušné databáze. Jejím prostřednictvím s vámi budeme udržovat kontakt a informovat vás o dění na katedře. Pokud tedy máte zájem, uveďte prosím při registraci svůj aktuální email.

Plánujeme také uspořádat první z akcí pro absolventy, a to Setkání absolventů Katedry psychologie FF UP na Psychologických dnech, které proběhnou 11. – 13. 9. 2014 v Olomouci.

Chtěli bychom vám také nabídnout možnost spolupráce s vaší alma mater. Na katedře psychologie v posledních letech vznikly četné odborné publikace, doporučené postupy a manuály, které vám rádi dáme k dispozici. Stejně tak uvítáme všechny návrhy zapojit se do výuky současných studentů, umožnit těmto studentům praxi na vašich pracovištích atd. Pokud máte nápad, jak se opět zapojit do dění na katedře, zašlete nám jej na adresu kristyna.hosakova@upol.cz.

Podrobnosti o výše zmíněném plánovaném setkání vám včas poskytneme a budeme se těšit na viděnou.

doc. PhDr. Zdeněk Vtípil, CSc., PhDr. Matúš Šucha, Ph.D., Mgr. Kristýna Hosáková

Dopis pro absolventy KP FF UP ke stažení

old.psych.upol.cz/verejnosti-a-mediim/katedra-usiluje-o-spolupraci-se-svymi-absolventy/