Mezinárodní studentské psychologické dny 2016 v Prešově

25. 05. 2016 / Lucie Reichová / Rubrika: Fotogalerie, Médiím / Přečteno 1 669x

Mezinárodní studentské psychologické dny 2016 v Prešově

Ve dnech 28. a 29. dubna se ve slovenském Prešově konal již XVI. ročník Mezinárodních studentských psychologických dnů, soutěže absolventských prací v oboru psychologie, do kterého z katedrových kol SVOČ postoupili studenti a studentky z kateder z České i Slovenské republiky.

Naši katedru reprezentovala výprava ve složení Jany Horákové a Lucie Reichové, studentek navazujícího magisterského programu, v čele s PhDr. Martinem Dolejšem, Ph.D., který usedl i početné komisi porotců.

V rámci dvou dní se uskutečnily dvě sekce příspěvků, a to bakalářská a magisterská. Naše studentky reprezentovaly katedru obě v magisterské sekci, ve které dohromady vystoupilo 12 soutěžících. První den konference byl zakončen společenským programem, v rámci nějž vystoupil folklórní taneční a hudební soubor působící při Prešovské univerzitě. Další den pokračoval sekcí bakalářskou a také očekávaným vyhlášením výsledků soutěže.

Opět máme tu čest poblahopřát k úspěchu, tentokrát Janě Horákové, která se umístila se svým příspěvkem Nakupování nevidomých na 3. místě! Lucie Reichová s příspěvkem Pohled dětí na školu před a po nástupu do školy skončila na místě šestém.

Děkujeme za reprezentaci a již se těšíme na další ročník soutěže, který bude příště hostit jedna z univerzit v ČR.

Sdílet článek na facebooku

Sociální sítě
[qrcode alt="Skenovat QR kód" size=330 class="" credit=FALSE shadow=true]

QR kód aktuální stránky:
old.psych.upol.cz/verejnosti-a-mediim/mezinarodni-studentske-psychologicke-dny-2016-v-presove/

Vaše zpráva *

jméno a příjmení *

Ochrana proti spamu *
captcha

e-mail *

Napsat vedoucímu katedry »