Studenti reprezentují ČASP a katedru na Majálesu UP 2015

06. 05. 2015 / Lucie Reichová / Rubrika: Fotogalerie, Médiím / Přečteno 1 424x

5.5.2015 – k tomuto magickému datu začal letošní Majáles, který kromě tradičního veselí byl příležitostí pro spolky Univerzity Palackého a neziskové organizace k prezentaci své činnosti.

I letos byl v Bezručových sadech k vidění stánek České asociace studentů psychologie (ČASP), jež se postaral o přiblížení psychologie a olomoucké katedry procházejícím zvídavým návštěvníkům. Velké poděkování patří právě ochotným studentům z řad ČASP, která má v Olomouci – co do počtu aktivních členů – nejsilnější zastoupení.

Z neziskových organizacích spolupracujících s Katedrou psychologie zde měli své stánky Společnost Podané ruce, o.p.s. a P-centrum.

old.psych.upol.cz/verejnosti-a-mediim/studenti-reprezentuji-casp-a-katedru-na-majalesu-up-2015/