Nová kniha doktora Orla

18. 10. 2017 / Romana Mazalová / Rubrika: Aktuální oznámení studentům / Přečteno 961x

Nová kniha doktora Orla

Přinášíme milou novinu. Vyučující naší, katedry doktor Orel vydává novou, populárně-naučnou knihu „A co řeknete teď, doktore“. Volně navazuje na předchozí knihu „Na Freuda já nemám čas, doktore“ a v podobném duchu seznamuje s vybranými duševními poruchami a duševními stavy. Všímá si nejen prožitků dotčené osoby, ale i některých blízkých a rodinných příslušníků. Snaží se tak přinést komplexní obrázek o dané nemoci nebo stavu. Na beletristicky laděný příběh navazuje srozumitelný komentář psychiatra. Jednotlivé příběhy propojuje osoba doktora Portsteina – psychiatra a psychoterapeuta. Kniha je určena všem zájemcům o psychiku člověka, psychiatrii, psychoterapii a psychologii.

Pane doktore, my říkáme: děkujeme za skvělou knihu.

Příjemné čtení všem přeje,

Katedra psychologie