Nabídka práce: Česká lípa, Poradna pro rodinu

29. 01. 2018 / Romana Mazalová / Rubrika: Aktuální oznámení studentům, Pracovní nabídky / Přečteno 1 001x

Přijmeme psychologa pro pracoviště

Poradna pro rodinu, manželství a mezilidské vztahy v České Lípě.

Poradna je součástí Centra intervenčních a psychosociálních služeb Libereckého kraje, p.o.

Požadavky na vzdělání: řádně ukončené studium jednooborové psychologie nebo magisterského programu na vysoké škole humanitního zaměření současně s absolvovaným a řádně ukončeným  psychoterapeutickým výcvikem v rozsahu minimálně 400 hodin.    Dále požadujeme  pružnost, samostatnost a motivovanost k dalšímu vzdělávání. Nabízíme práci v příjemném prostředí a dobrém pracovním kolektivu.

Platové podmínky podle platných tabulek tř. 12.

Nástup možný ihned.

Pokud máte zájem kontaktujte nás emailem zemanova.poradnacl@centrum.cz  nebo telefonicky 606 875 957

old.psych.upol.cz/aktualni-oznameni-studentum/nabidka-prace-ceska-lipa-poradna-pro-rodinu/