Kreativní laboratoř I-LAB 3 – pozvánka

01. 11. 2016 / Jan Šmahaj / Rubrika: Aktuální oznámení studentům / Přečteno 1 038x

Vážení studenti,

rádi bychom Vás pozvali do nové kreativní laboratoře I-LAB 3 (místnost 2.13), která vznikla na naší katedře. Prostředí laboratoře slouží k rozvoji myšlení, objevování nových souvislostí a možností. Interaktivní prostředí stimuluje kreativitu, motivaci i skupinovou dynamiku.

Máte jedinečnou možnost si její „koncept“ vyzkoušet na vlastní kůži. Interaktivní představení budou probíhat ve dnech a časech níže.

Kapacita jednoho běhu je omezena na 6 účastníků. Případné zájemce prosím, aby na e-mail jan.smahaj@upol.cz zaslali své jméno a příjmení, svůj upolácký e-mail (kam zašleme další informace) a preferenci data a času. Představení bude trvat zhruba hodinu a půl max. dvě. Setkání bude vždy před místností 213, kde na Vás již bude čekat Dr. Zielina.

• čtvrtek 3. 11. v 8:00
  • čtvrtek 3. 11. v 10:30
  • pátek 4. 11. ve 13:00

Více informací: http://old.psych.upol.cz/verejnosti-a-mediim/nova-laborator-i-lab-3/