Školní psycholog na ZŠ a SŠ

Informace o kurzu také na: http://icv.ff.upol.cz/index.php/skolni-psycholog

Začátek kurzu: říjen 2018

Počet hodin: 250

Určeno pro: školní či poradenské psychology nebo studenty 1. a 2. ročníků Mgr. studia psychologie.

Cíl studia

Cílem studia je přispět ke zvýšení kvality a funkčnosti práce školních psychologů na našich základních a středních školách. Účastníci kurzu si osvojí, rozšíří a zkvalitní své poradenské kompetence a prohloubí profesní znalosti daného oboru.

Studium je koncipováno s ohledem na požadavky praxe na odborný poradenský servis v základních a středních školách. Je zaměřeno na formování specifických dovedností potřebných pro výkon profese školního psychologa a na doplnění teoretických znalostí z jednotlivých suboblastí oboru.

V průběhu celého kurzu jsou zařazeny praxe účastníků na školách.

V programu jsou zúročeny zkušenosti z dosavadních čtyř běhů kurzu, který byl účastníky hodnocen velmi pozitivně.

old.psych.upol.cz/studium/specializacni-vzdelavani/skolni-psycholog-na-zs-a-ss-skolni-pedagog-na-zs-a-ss/