Přednáška „Výprava do pralesa za poznáním Tradiční amazonské medicíny“ Mgr. Rumlerové

07. 11. 2018 / Jan Švec / Rubrika: Aktuální oznámení studentům, Události / Přečteno 528x

Vážené studentky, vážení studenti,

rádi bychom Vás jménem Mgr. Rumlerové pozvali na její přednášku s názvem „Výprava do pralesa za poznáním Tradiční amazonské medicíny„.

Mgr. Rumlerová minulý rok v pobývala 8 měsíců v centru Takiwasi. Centrum Takiwasi se nachází v Peru na území Amazonského pralesa a věnuje se již více než 26 let léčbě jedinců se závislostí. K léčbě využívá Tradiční amazonskou medicínu (především rituální ceremonie s halucinogenní rostlinou Ayahuasca), společně s psychoterapiemi a terapeutickou komunitou.

V přednášce se dozvíte:

• Informace o tradiční amazonské medicíně
  • Činnosti centra Takiwasi
  • Informace o výzkumu Mgr. Rumlerové realizovaným v centru, který se zabýval osobní zkušeností účastníků diety – léčebné metody Tradiční amazonské medicíny
  • Možnosti absolvování stáže v Takiwasi

Pokud Vás tato možnost zaujala, přijďte ve středu 7.11. v 17 hodin do učebny 214.

Na případné zájemce se těší

Mgr. Rumlerová

old.psych.upol.cz/udalosti/prednaska-vyprava-do-pralesa-za-poznanim-tradicni-amazonske-mediciny-mgr-rumlerove/